• OKM I-160 YERALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMİ

OKM I-160 YERALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMİ

  • Marka: OKM
  • Ürün Kodu: gdygs000012
  • 185.000,00TL


WHATSAPP DESTEK

0 yorum / Yorum Yap


OKM Future I-160 GPR

Yüksek çözünürlüklü dedektörü

"- Gelecek Serisi FS", gömülü nesneler ve yeraltı yapıları tespit etmek için en son teknoloji bir çizgi bizim metal dedektörleri ve jeofizik tespit araçların her bir parçasıdır. Ölçü aletleri yanına ölçüm sonuçlarının ayrıntılı bir analiz sağlar bizim 3D Yazılım içerir.

I-160 Gelecek, hedef bölgedeki düzensizlikleri tespit edebilen bir elektromanyetik impuls yöntemini esas almaktadır. Böylece aygıt, örneğin gibi farklı yapı ve zeminin doğal özellikleri tespit edebiliyor:

metal kutu, tank, kutuları

boşluklar, backfillings, mezar odaları, mağaralar ve mezarlar

çelik boru ve su boru hattı

su yatakları

   

Future I-160 50 cm genişliğinde çok yüksek çözünürlüklü anten ile profesyonel bir ölçüm cihazıdır. , 100 cm ile Gelecek 2005 yılına göre Gelecek anten I-160 elde edilen bir dört kat daha yüksek bir yoğunluğa sahiptir.Cihaz profesyonel arkeolojik ve endüstriyel kullanım için en uygun olan 16x düşük çözünürlükte Dünya Görüntüleyici ile karşılaştırıldığında. Bu gerçek 3D-Yazılım içindeki grafiksel gösterimi de yansımaktadır.

Ayrıntılı grafik nesnelerin büyüklüğü ve derinliği tam bir belirlenmesi için temelini oluşturur. , Anten ve kompakt formunun cihaz da zemin koşullarında ölçümü için sadece kullanışlı değildir. Her zamanki grafik gösterimi yanında iki veya daha fazla cihazın özellikleri içerir. Bir yandan bu nesne hemen yatay canlı resim ile görünür ve diğer taraftan bir tipik bir örneğiydi ultrason dikey anten ile oluşturulabilir gömülü yapar.

Cihaz aşağıdaki işlevleri içerir:

accoustical manyetometre

3D yüksek çözünürlüklü zemin taramaları

yatay zemin tarama anten ile resim canlı

dikey pin anten işaret ile resim canlı

bir bilgisayarda grafik analizi

Çünkü entegre mikroişlemci teknolojisi zemin denge, derinlik ölçümü ve veri depolama cihaz tarafından otomatik olarak yapılacaktır. Ölçülen verilerin değerlendirilmesi Taranan alanın 3D-Yazılım yardımı ile üç boyutlu bir grafik olarak analiz edilebilir bilgisayarda gerçekleşir

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu