• OKM ROVER UC YERALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMİ

OKM ROVER UC YERALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMİ

  • Marka: OKM
  • Ürün Kodu: gdygs000016
  • 39.000,00TL


WHATSAPP DESTEK

0 yorum / Yorum Yap


ÜRÜN AÇIKLAMASI

Rover UC–Gizli Metal Detektörü YENİ!!!

Rover Serisi 3d metal detektörler, sadece sesli sinyal özelligi bulunan basit metal detektörler degildir. Bu ürünler ile ayni zamanda, taranmakta olan yerin alt kisminin üç boyutlu bir grafigini olusturmak da mümkündür. Onaylanmis Tek 

Alicili Teknoloji
 sayesinde bu detektörler, gizli nesnelerin bulunmasinda optimal olarak kullanilabilirler.
Rover UC, yeni nesil metal tanilama teknolojisidir. Daha önce ürettigimiz tüm detektörlerden daha küçük, daha hafif ve çok özellik barindiran, derin tarama yapabilen bu detektörü tanitmamiza izin verin. Ünitenin programlamasi, akilli bir telefon tarafindan yapilir. Gömülü ögelerin görülebilmesi için bilgisayara gerek yoktur.

 

Rover UC, birçok detayin optimize edildigi ve gelistirildigi, basarisi kanitlanmis, güvenilir ve güçlü Rover Serisi teknolojisi üzerine temellendirilmistir. Bu sebeple, çok islevli Rover UC metal detektörü, altin, gümüs, sandik, kutu, gizli oda, mezar ve tünel gibi ögelerin yerlerini tanimlayabilme yetisine sahiptir. Bu sebeple Rover UC metal detektörü, tüm gizli hazine avlari için uygundur.
Rover UC’nin en önemli avantajlari bir bakista sunlardir:

* Küçük, hafiftir ve bir yürüyüs aleti gibi görünür
* Entegre FM radyosu ile yürüyüs sporlarinda kullanilan aletlere benzeyecek sekilde gizlenmistir
* Detektör kontrol ünitesi ve 3d grafiklerin gösterimi için akilli telefon
* Bilgisayar mecburiyeti yoktur
* Demir içerikli ve demir içerikli olmayan metalleri ayirabilme
* Önceden konfigürasyonu yapilmis, kutudan çikarildiginda operasyona hazir ürün
* Standart pil kullanir (AA piller her yerde bulunabilir!)

Rover UC metal detektör, disaridan bir yürüme aleti seklinde görünür ve normal detektörlerle arama yapmanin mümkün olmadigi alanlarda arama yapmaniza olanak saglar. Etrafinizda süphe uyandirmadan ve süpheli bakislari üzerinize çekmeden daha önce tarama yapamadiginiz alanlarda tarama yapabilirsiniz. Yürüme aletinin uzunlugu, teleskopik mekanizmasi sayesinde bireysel olarak ayarlanabilir ve üründe bir adet FM radyo, entegre halde bulunmaktadir. Bu sebeple Rover UC metal detektör, kamuflajini mükemmel seviyeye getirecek sekilde, islevsel bir multimedya tabanli yürüme aleti olarak kullanilabilir. Modern islemciler ve enerji tasarrufu yapan bilesenler sayesinde, iki standart AA pil, detektörün ihtiyaç duydugu gücün tamamen saglanmasi için yeterlidir.

Akilli telefonun kullanici arayüzü ve OKM uygulamasi, asagidaki dillerde mevcuttur:

* A Sürümü: Ingilizce, Fransizca, Almanca, Ispanyolca, ????????, Türkçe, Italyanca, Hollandaca
B Sürümü: Ingilizce, Fransizca, ????? , Akilli telefon, kilidi açilmis olarak gönderilir, bu yüzden SIM yuvasina kendi SIM kartinizi taktiginiz takdirde Rover UC ile tarama yapmanin yaninda telefonu internet erisimi, arama, yönetim ve diger yüklü uygulamalar gibi fonksiyonlari ile normal bir telefon olarak da kullanabilirsiniz.
Rover Serisindeki tüm diger metal detektörler gibi, Rover UC de islevsellik, ergonomi ve pratik tasarimin etkileyici bir birlesimidir. Sadece 0,65 kg agirligi ile detektörü istediginiz her yere götürebilirsiniz. Sadece tek bir tus ile tüm operasyon modlarini kontrol edebilirsiniz. Asagidaki operasyon modlari mevcuttur:

* Yerin altindaki feromanyetik (demirsel miknatisli) metal nesnelerin konumlandirilmasi için görsel manyetometre
* Otomatik ve manuel atimli modlar ile görsel 3d zemin taramalari (üç boyutlu analiz ile birlikte görsel zemin taramalari direkt olarak akilli telefona gönderilir)
* Demir içerikli ve demir içerikli olmayan metallerin görsel olarak ayrimi

Tüm ölçümler anlik olarak operasyon alaninda yapilabilir. Gerektiginde daha fazla analiz etmek üzere grafikleri akilli telefonunuzda saklayabilir, daha sonra yeniden açabilirsiniz. Yine de PC kullanmak isteyen kisiler için Rover UC tarama görüntüleri, ödüllü Visualizer 3D yazilimimiz ile tamamen uyumludur. Rover UC metal detektör tarafindan ölçülen bilgiler, akilli telefonun USB kablosu ile herhangi bir PC’ye transfer edilebilir. Veriler transfer edildikten sonra taramalar, Visualizer 3D yazilimi ile analiz edilebilir. Bu durum, gömülmüs ya da yüzeyin altindaki nesnenin boyutu hakkinda tam bilgi almayi mümkün kilar. Detayli taramalar, Yüksek Çözünürlük modunda ölçülüp kaydedildiklerinde hedefin tam boyutlarini verebilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu